Advert
Advert
Advert
Advert

İSRAİL'DEN İTİRAF!

Barış Pınarı Harekatını sürekli kötüleyen ve manipüle etmeye çalışan İsrail basınından açıklamalar ve şok edici itiraf geldi. Detaylar Haberimizde...
İSRAİL\'DEN İTİRAF!

İsrail basını yaptıkları planı engelleyen Barış Pınarı Harekatı için, ''6 yılın emeği 6 günde yok edildi.'' cümlesini kullandı. 

Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı başlatması yüzünden İsrail'in o bölgede kürt devleti kurma hayalinin yok edildiği ifadeleri kullanıldı. 

''6 yılın emeği 6 günde yok edildi'' adıyla yayınlanan haberde ABD'nin ve İsrail'in yardım ettiği YPG/PKK'lı teröristlerin birlikte kurduğu planın Türkiye'nin yaptığı Barış Pınarı Harekatıyla hayal olarak kaldığını fakat bu harekatın DAEŞ terör örgütünü yeniden canlandıracağı düşüncesinin arkasına saklanarak bölgede yıllardır terör örgütüne yapılan yardımın boşa gitmiş bir emek olduğunu üzüntüyle duyurdu.

 

Benzer Haberler
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
Son zamanların en çok okunan ve ilgi çeken haberini tekrardan paylaşıyoruz. Bunun sebebi ise gündeme yeniden gelmesi, 2 ay gibi bir süreç ile 5000 üzeri işlere nasıl ulaşılır? nasıl başvurulur? Hepsi haberimizin detayında...
Bu haber eklendi 14 kez görüntülenmiştir.
Reklam
ETİKETLER:
cnnhaber.com:
Diğer Siyaset haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Advert
Anket
Advert
cnnhaber
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER