Advert
Advert
Advert
Advert

Yanlış Anlaşılma; Estetik Yok!

Megastar Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, vücudunda estetik olduğu haberleri hakkında konuştu '' Hep yanlış haber yapıyorsunuz, burun haricinde hiç estetiğim yok.'' dedi.
Yanlış Anlaşılma; Estetik Yok!

Geçtiğimiz gün ünlü bir modacının Maslaktaki atölyesini ziyaret eden Pınar Tevetoğlu çıkıştada muhabirlerin sorularını yanıtladı. Önceki günlerde Bağdat Caddesindeki biir estetik merkezinin önünde görüntülen Pınar Tevetoğlu estetik yaptırdı iddialarına gülerek yanıt verdi. '' Hep yanlış haberler yapıyorsunuz'' diye muhabirlere takılan Pınar Tevetoğlu '' Sürekli estetik yazıyorsunuz. Birtek burnumda estetik var. Onun haricinde ağzımda, yanağımda herhangi bir yerimde yok'' diyerek yanıt verdi. '' Konuşmadığım için bu tarz haberler yapılıyor ama kaçmamın sebebi göz önünde olmayı sevmiyorum. Tarkanda bende gözlerden uzak yaşamaya çalışıyoruz. Bu yüzden kameraları görünce panik oluyorum'' dedi.

Benzer Haberler
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
Son zamanların en çok okunan ve ilgi çeken haberini tekrardan paylaşıyoruz. Bunun sebebi ise gündeme yeniden gelmesi, 2 ay gibi bir süreç ile 5000 üzeri işlere nasıl ulaşılır? nasıl başvurulur? Hepsi haberimizin detayında...
Bu haber eklendi 18 kez görüntülenmiştir.
Reklam
ETİKETLER: tarkanpınar tevetoğluestetik
cnnhaber.com:
Diğer Magazin haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Advert
Anket
Advert
cnnhaber
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER