Advert
Advert
Advert
Advert

Mesut Özil'den; Saygı Duysunlar!

Arsenal'den haftalık 350 bin sterlin kazanan ve bu sezon sadece 2 kez forma giyen Özil verdiği röportajda özel açıklamalara yer verdi.
Mesut Özil\'den; Saygı Duysunlar!

Arsenal menajeri Unaei Emery ile bir sıkıntı içinde olmadıklarını söyleyen Özil,'Oynayamadığım için tabii ki hayal kırıklığı yaşıyorum ancak profosyonel bir futbolcuyum, çalışmaya devam edeceğim. Emery'nin kararına saygı duyuyorum ancak maçları evden izlemek kendimi çaresiz hisettiriyor.' ifadelerini kullandı. 

Takımıyla daha hali hazırda 2 yıl sözleşmesi olduğunu ve ayrılmayı düşünmediğini söyleyen Özil ' Arsenalde şuan oynayamıyorum ancak oynayacağım günler gelecek, Emery'nin kararına saygılıyım ancak oynamak için çok çalışacağım ve o gün mutlaka gelecek. Takım arkadaşlarımın başarısına yardım etmek istiyorum, Her zaman oynamaya hazırım' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çekilmiş olduğu fotoğraf hakkında da cümlelerine yer veren Özil, ' Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Cumhurbaşkanı ve ben ona gereken saygıyı göstereceğim. Merkel, Londra'da olsaydı ve benimle görüşmek isteseydi; görüşürdüm, Almanya'da doğup büyüdüm ancak Türkiye de benim bir parçam.' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf dolayısıyla ağır eleştirilere uğradığınıda söyleyen Özil,' Almanya adına dokuz sene futbol oynamış ve en başarılı futbolculardan biri olarak benim için çok zor bir dönemdi. Dünya Kupasını kazandım, birçok maçta oynadım ve herşeyimi verdim. İnsanların beni sevmek zorunda olduklarını söylemiyorum fakat sadece Almanya için yaptıklarıma saygı duysunlar' dedi.

Şöyle bir durum söz konusu olmuştu, ' O görüşme için özür dileyip hata yaptığımı söylersem sanki herşey düzelecekti. Aksi halde takımda hoş karşılanmayacaktım ve ayrılmam istenecekti. Bunu asla yapmazdım. Irkçılık her zaman vardı ama insanlar bu durumu bir bahane olarak kullandılar. Ben kiminle fotoğraf çektireceğimin kararını vermekte özgürüm' dedi 

Benzer Haberler
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
Son zamanların en çok okunan ve ilgi çeken haberini tekrardan paylaşıyoruz. Bunun sebebi ise gündeme yeniden gelmesi, 2 ay gibi bir süreç ile 5000 üzeri işlere nasıl ulaşılır? nasıl başvurulur? Hepsi haberimizin detayında...
Bu haber eklendi 15 kez görüntülenmiştir.
Reklam
ETİKETLER: mesut özilröportaj
cnnhaber.com:
Diğer Spor haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Advert
Anket
Advert
cnnhaber
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER