Advert
Advert
Advert
Advert

Cumhur Başkanı Erdoğandan Kritik Açıklamalar!

Partisinin TBMM grup toplantısında konuşan Erdoğan, sert sözlerle tepkisini dile getirdi. 'Birileride sizin karşınıza terör için çıkacak ozaman göreceğim' dedi.
Cumhur Başkanı Erdoğandan Kritik Açıklamalar!

Cumhur Başkanı Erdoğanın açıklamalarının kesitleri şu şekilde;

'Bu dönemde çok hassas olmamız lazım. Meclis'i etkin şekilde çalıştırmakta kararlıyız. Sizleri bahçeden toplayıp getirmeyelim. 

Ezilen, dışlanan Kürt kardeşlerimize, Türkmen kardeşlerimize hakkaniyetle davranılması için ısrarcı olduk. Suriye'de baskı, zulüm, kan hakim oldu. Suriye dışına çıkan 6 milyon Suriyelinin 4 milyonu ülkemize geldi. Ey Arap Ligi, acaba siz ne kadar Suriyeliyi kabul ettiniz? Siz Suriye'yi Arap Ligi'nden çıkardınız, şimdi de Türkiye'ye hakaret etmek için Suriye'yi almak gibi bir projeyi hayata sokmaya çalışıyorsunuz. Suriye'den gelen 4 milyon mülteci var.  Arap Birliği'nin bir kuruş desteği var mı, AB 6 milyar Euro sözü verdi. Bizim yaptığımız harcama 40 milyar Euro'yu aştı.

DEAŞ'ı proje olarak geliştiren, maddi olarak destekleyen, fiilen yönlendiren ülkeler bugün karşımıza güya en büyük DEAŞ düşmanı görüntüsüyle çıkıyor. Halbuki biz bu konuda kimin ne rolü oynadığını gayet iyi biliyoruz. Fırat Kalkanı Harekatı'nda 3 bin teröristi etkisiz hale getirerek DEAŞ balonunu söndürdük.

Barış Pınarı Harekatı, Münbiç'ten Irak sınırına kadar sürecek. Bu konuda hiçbir istisnamız yok. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir terör örgütüyle aynı masaya oturmak yoktur. Bunun için de arabulucu falan aramıyoruz. Tüm teröristler hemen silahlarını, malzemelerini bırakıp belirlediğimiz güvenli bölgeden dışarı çıksınlar. Bu yapıldığında harekat zaten sona ermiş olur'

Şeklinde konuştu

Benzer Haberler
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?
Son zamanların en çok okunan ve ilgi çeken haberini tekrardan paylaşıyoruz. Bunun sebebi ise gündeme yeniden gelmesi, 2 ay gibi bir süreç ile 5000 üzeri işlere nasıl ulaşılır? nasıl başvurulur? Hepsi haberimizin detayında...
Bu haber eklendi 16 kez görüntülenmiştir.
Reklam
ETİKETLER: recep tayyip erdoğanaçıklama
cnnhaber.com:
Diğer Gündem haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Advert
Anket
Advert
cnnhaber
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER