Advert
Advert
Advert
Advert

Kariyeradam İş Yönlendirme Programı Başarısı

Kariyer adam iş yönlendirme programlarında ki başarısı %97 , Kariyer adam ,bu başarısı ile işsizlik oranının her geçen arttığı dönemde insanlara büyük bir imkan ve olanaklar sağlıyor.İş yönlendirme de istihdam açıklarını iyi
Kariyeradam İş Yönlendirme Programı Başarısı

Son Dönemlerin yüzümüzü güldüren en önemli yapılanmalarından biri Kariyer adam iş yönlendirme yapılandırması diyebiliriz.Bu yapılandırma yapacağınız uzmanlık eğitimini almanızı sağlamak ve daha sonrasında kariyeradam istihdam merkezi tarafından yönlendmenizi beklemek ,Başarı oranı %97,2 (işveren -iş arayan buluşması)

2015 Yılında Program iş arayan ve iş vereni buluşturmaya yönelik çalışmaları ile başlayıp 2019 yılında 16 bin TL gibi asgari ücretin  çok üstünde  bir ücretlerle yönlendirme başarsının sırrı SONUÇ ODAKLI lığı olduğu net.

Hükümet bu konuda eleştirilsede , Bu tarz özel girişimlere verdiği yetkilerle hızına ve gücüne güç kattığı ve daha çok desteklemesi gerektiği net.

AKP Hükümetinin son dönemlerde yapmış olduğu teşviklerde malum, Sigorta Maaş ve vergi indiriminde  reform denilebilecek kadar büyük atılımlar yaptı.Bu atılımlarda Maaş ve sigorta desteğini her belli ölçekte firmaya sundu. Firmanın cebine ve ülke ekonomisine katkı yapacak bu hareketlenmeler, kriz ekonomisinde firma ve kurumlara nefes niteliğinde geldi.

Yetkililerin de yapmak istediği ve düzeltilmesi gereken tek konu, Kontenjan düşüklüğü küçük sayılardaki kontenjan 100 binlerce işsiz için başvuruda umutsuzluk açıyor. Strateji belkide doğru ,belkide başarının bu kadar yüksek olmasının sebebi de ,bir Programın ilk defa bu kadar bilinçli ve etkin olması. 

Bu haber eklendi 41473 kez görüntülenmiştir.
Reklam
ETİKETLER: kariyer adamkariyer adamiş yönlendirme programıteşvik programı
cnnhaber.com:
Diğer Röportajlar haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Advert
Anket
Advert
cnnhaber
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER